m

Osmanoğlu İnşaat; inşaat-gayrimenkul, alanında faaliyet göstermektedir.

Telefon: 0 (535) 261 55 31

Halide Edip Adıvar Mahallesi Tanyolu sokak

Hafta İçi 08:00-19:00

FAALİYET ALANLARIMIZ
m

İNŞAATLARIMIZ

Sektördeki 18 yıllık tecrübemizle; OSMANOĞLU kalitesini ortaya koyan birçok projesinin yanında, mühendislik, projelendirme, danışmanlık, taahhüt, gayrimenkul geliştirme ve proje yönetimi konusunda da uzmanlaşarak, bulunduğumuz bölgede sektörde en çok tercih edilen firmalardan biri haline geldik.

EŞSİZ TASARIMLAR

Osmanoğlu İnşaat, yatırımcı ve oluşacak eser hakkında doğru bilgiler toplayarak ortaya eşsiz tasarımlar içeren mimari projesi veya dekorasyon mimarlık oluşturmaktadır. Eşsiz tasarımların oluşmasında Konut, Ev, Büro, Otel, Apartman, Villa, Yurt Binaları, Üniversite ve Kampüs Alanları, Diş Hekimi Muayeneleri, Lüks-Lux Binalar vb. kullanıma göre değişiklik gösteren fakat uygulama bölümünde belli ilkeleri olan projelerde trend tasarımları ön planda yer almaktadır.Herhangi bir alıntı yapmadan oluşturduğumuz tasarımların müşteri istekleri doğrultusunda hazırlanarak tüm gerekli teknikleri en uygun şekilde kullanarak sizlere uzun süre hoşnut kalacağınız mimari dekorasyon projeleri sunmaktayız.

m
m

ŞIK DEKORASYON

Mimari Proje ve Dekorasyon Projelerinde uzman olan OSMANOĞLU İNŞAAT ; Otel, İş Merkezleri, Malikane, Ofis, Köşk, Cafe & Bar, Ev, Mağaza, Hotel, Dublex, Konut, Yalı / Yalı Dairesi, Dini Binalar, Park ve Rekreasyon Alanları, Büro, Apart, Villa, Restaurant, Lüks-Lux Binalar, Yurt Binaları,Residence vb. projelerde tüm dekorasyon ve İç Mimari ilkelerine uyarak kalıcı çözümler üretir.Bu sebeple iç mimari ofisleri içerisinde en çok tercih edilen firma konumuna ulaşmış durumdayız. İç mimari firmaları içerisinde en iyi olmamızı borçlu olduğumuz bir diğer kriter ise iç mimarlarımızın alanında uzman kişiler tarafından seçilmesidir. Alanında uzman iç mimarlarımız sayesinde en iyi projeleri müşterilerimize sunarak istediğimiz başarıyı yakalamış bulunmaktayız.