m

Osmanoğlu İnşaat; inşaat-gayrimenkul, alanında faaliyet göstermektedir.

Telefon: 0 (535) 261 55 31

Halide Edip Adıvar Mahallesi Tanyolu sokak

Hafta İçi 08:00-19:00

HAKKIMIZDA

OSMANOĞLU İNŞAAT
Dünyanın en büyük inşaat şirketleri ve mimarlık ofisleri ve işletmeleriyle birlikte çalıştık.

BİZ KİMİZ?

2002 yılında kurularak faaliyetlerine başlayan Osmanoğlu İnşaat; inşaat-gayrimenkul, alanında faaliyet göstermektedir. Osmanoğlu inşaat alanında bugüne dek sayısız konutun inşaatını tamamlayan Osmanoğlu İnşaat, nitelikli konut üreten elit inşaat şirketleri arasında saygın bir yapı firması olarak yer almaktadır.
Osmanoğlu İnşaat, özellikle konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün Türkiye’de inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Firmamız kurulduğu günden buyana inşaat, mantolama, dış cephe, taahhüt, villa, şömine, demir-kalıp, izolasyon, membran gibi alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır.
Osmanoğlu İnşaat, inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projede % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

MODERN YAPILAR

“MODERN YAPILAR
İÇİN, DOĞRU TERCİH
OSMANOĞLU İNŞAAT.”

Osmanoğlu İnşaat olarak pek çok başarılı iç mimari projeler ile müşterilerine ulaşmış olan firmamız çalışmalarında görsellik kadar teknik prensiplere özen göstermektedir. Gelişmiş tekniklerin takipçisi olarak uzman iç mimarlar tarafından ortaya çıkarılan mimari projeler malikhane, köşk, villa, yalı vb. bir çok sektörü ön plana çıkarmıştır. Çalışma yaptığı sektörlerin yapılarına uyum sağlayacak modern tasarımlar ile kalite, lüks, estetik, ergonomi ve optimalliği ön planda tutmayı hedeflemektedir. Yaptığımız iç mimari tasarımlar da müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kalıcı çözümler ortaya çıkarmaktadır.

osmanogluinsaat-insaatlarımız

EŞSİZ TASARIMLAR

“EŞSİZ TASARIMLAR İÇİN
DOĞRU TERCİH,
OSMANOĞLU İNŞAAT.”

Osmanoğlu İnşaat, yatırımcı ve oluşacak eser hakkında doğru bilgiler toplayarak ortaya eşsiz tasarımlar içeren Mimari Projesi veya Dekorasyon Mimarlık oluşturmaktadır. Eşsiz tasarımların oluşmasında Konut, Ev, Büro, Otel, Apartman, Villa, Yurt Binaları, Üniversite ve Kampüs Alanları, Diş Hekimi Muayeneleri, Lüks-Lux Binalar vb. kullanıma göre değişiklik gösteren fakat uygulama bölümünde belli ilkeleri olan projelerde trend tasarımları ön planda yer almaktadır.Herhangi bir alıntı yapmadan oluşturduğumuz tasarımların müşteri istekleri doğrultusunda hazırlanarak tüm gerekli teknikleri en uygun şekilde kullanarak sizlere uzun süre hoşnut kalacağınız mimari dekorasyon projeleri sunmaktayız.

m

ŞIK DEKORASYON

“ŞIK DEKORASYONLAR İÇİN
DOĞRU TERCİH,
OSMANOĞLU İNŞAAT.”

Mimari Proje ve Dekorasyon Projelerinde uzman olan OSMANOĞLU İNŞAAT ; Otel, İş Merkezleri, Malikane, Ofis, Köşk, Cafe & Bar, Ev, Mağaza, Hotel, Dublex, Konut, Yalı / Yalı Dairesi, Dini Binalar, Park ve Rekreasyon Alanları, Büro, Apart, Villa, Restaurant, Lüks-Lux Binalar, Yurt Binaları,Residence vb. projelerde tüm dekorasyon ve İç Mimari ilkelerine uyarak kalıcı çözümler üretir.Bu sebeple iç mimari ofisleri içerisinde en çok tercih edilen firma konumuna ulaşmış durumdayız. İç mimari firmaları içerisinde en iyi olmamızı borçlu olduğumuz bir diğer kriter ise iç mimarlarımızın alanında uzman kişiler tarafından seçilmesidir. Alanında uzman iç mimarlarımız sayesinde en iyi projeleri müşterilerimize sunarak istediğimiz başarıyı yakalamış bulunmaktayız.

osmanoglu insaat-şık dekorasyon

GİYDİRME-PREKAST CEPHELER

“DOĞRU TERCİHİNİZ
İÇİN,
OSMANOĞLU İNŞAAT.”

YAZI

osmanogluinsaat-giydirme cepheler

İLETİŞİM

Aşağıdaki iletişim bilgilerimizle bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0 (535) 261 55 31

Çalışma Saatleri: 08:00 – 19:30

Halide Edip Adıvar Mahallesi Tanyolu sokak No:6 Daire: 24 Şişli-Istanbul

100
İNOVASYON
100
ZAMANINDA TESLİM
100
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
100
SÜRDÜRÜLEBİRLİK