m

Osmanoğlu İnşaat; inşaat-gayrimenkul, alanında faaliyet göstermektedir.

Telefon: 0 (535) 261 55 31

Halide Edip Adıvar Mahallesi Tanyolu sokak

Hafta İçi 08:00-19:00

KURUMSAL

OSMANOĞLU İNŞAAT
m

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sunduğumuz kaliteli, etkin hizmetlerimizle bugün; bölgemizde faaliyet gösteren seçkin ve tercih edilen hizmet kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Hem ulaştığımız kitle hemde takım arkadaşlarımız arasında sinerjiyi yaratabilmek için benimsediğimiz değerler; Müşerilerimizin kalite, fiyat, teslim süresi ve yüksek standartlardaki beklentilerini sorunsuz bir şekilde karşılamak Kalite yönetimi süreçleri kapsamında müşterilerimize ve sektöre doğru yanıtlar sunmak, zamanı iyi kullanıp, ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler doğrultusunda standart bir kalite yönetimi politikası yürütmek, tüm çalışanlarımızın şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımına teşvik edici kalite yönetim modelleri oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ

Kaliteli yaşam için kaliteli yapı'' felsefesi ile yola çıkan Osmanoğlu İnşaat olarak, bu amacına uygun olarak geçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu bölgeye değer katmak, müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesi ile hizmet vermek ve güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonu ile geçmişten bugüne çalışmaktadır.

m
m

VİZYONUMUZ

Ülke standartlarında, kaliteli ve modern yaşam alanları inşa eden OSMANOĞLU İNŞAAT olarak günümüzde kaliteli ve lüks konut projesi söylendiğinde ilk akla gelen öncü firmalardan birisi olmuştur. OSMANOĞLU İNŞAAT, teknolojiye yatırım yaparak inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır. Teknoloji ve tasarımın uyum içinde olduğu projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım önce gitme prensibini benimsemiştir. Kaliteli üretimi ile inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen OSMANOĞLU İNŞAAT, gelecekte TÜRK inşaat sektöründe büyük katkılar sunmaya başlayacaktır.

STRATEJİLERİMİZ

Osmanoğlu İnşaat'ın ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan inşaat-taahhüt ve enerji sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Şirketin gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır. Osmanoğlu İnşaat çeşitli ölçekli projelerdeki işleri yaparak devamlılığını sürdürmek, önümüzdeki yıllarda yeni müşteriler edinerek müşteri ve çalışılan diğer tüm kuruluşların memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak vizyonuyla birlikte özel sektör kuruluşlarının önde gelen ve SEÇ-G kurallarını ülke bazında en iyi uygulayan örnek şirketler arasında yer almaktır. Kısaca verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak öncelikli hedefimizdir.

m

İLETİŞİM

Aşağıdaki iletişim bilgilerimizle bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0 (535) 261 55 31

Çalışma Saatleri: 08:00 – 19:30

Halide Edip Adıvar Mahallesi Tanyolu sokak No:6 Daire: 24 Şişli-Istanbul